Binance Square
LIVE
LIVE
Technical Crypto
--87 views
Traducir
SEC, Spot Bitcoin ETF Konusunda BlackRock ile Toplantı Gerçekleştirdi: Detaylar! ANAHTAR NOKTALAR:ABD'de ilk kez onay almak isteyen finans devleri, muhtemel bir karar öncesi SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) yetkilileri ile görüşmelerine devam ediyor. Raporlara göre, dört aday şirket, sadece birkaç gün içinde kendi spot Bitcoin ETF başvurularının onayı konusunda SEC yetkilileriyle görüşmeler yaptı.BlackRock temsilcileri son birkaç hafta içinde iki kez görüşmeler düzenledi ve 12 Aralık 2024 Salı günü ajansın sunduğu bir bildiride belirtildiğine göre üçüncü görüşme gerçekleşti Yatırım devleri ve SEC, spot Bitcoin ETF başvuruları hakkında görüşmelerini sürdürdü: BlackRock ile 3. kez toplantı gerçekleşti! SEC ile BlackRock, Spot Bitcoin ETF'lerini Tartıştı ABD'de ilk kez onay almak isteyen finans devleri, muhtemel bir karar öncesi SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) yetkilileri ile görüşmelerine devam ediyor. Bu durum, Komisyon yetkililerinin potansiyel olarak 10 Ocak 2024 tarihli sonraki tarih öncesinde karar alma planlarına olumlu bir işaret olabilir.

SEC, Spot Bitcoin ETF Konusunda BlackRock ile Toplantı Gerçekleştirdi: Detaylar!

ANAHTAR NOKTALAR:ABD'de ilk kez onay almak isteyen finans devleri, muhtemel bir karar öncesi SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) yetkilileri ile görüşmelerine devam ediyor.

Raporlara göre, dört aday şirket, sadece birkaç gün içinde kendi spot Bitcoin ETF başvurularının onayı konusunda SEC yetkilileriyle görüşmeler yaptı.BlackRock temsilcileri son birkaç hafta içinde iki kez görüşmeler düzenledi ve 12 Aralık 2024 Salı günü ajansın sunduğu bir bildiride belirtildiğine göre üçüncü görüşme gerçekleşti

Yatırım devleri ve SEC, spot Bitcoin ETF başvuruları hakkında görüşmelerini sürdürdü: BlackRock ile 3. kez toplantı gerçekleşti!

SEC ile BlackRock, Spot Bitcoin ETF'lerini Tartıştı

ABD'de ilk kez onay almak isteyen finans devleri, muhtemel bir karar öncesi SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) yetkilileri ile görüşmelerine devam ediyor. Bu durum, Komisyon yetkililerinin potansiyel olarak 10 Ocak 2024 tarihli sonraki tarih öncesinde karar alma planlarına olumlu bir işaret olabilir.

Aviso legal: Contiene opiniones de terceros. No supone asesoramiento financiero. Consultar Términos y condiciones.
0
Creador relevante
LIVE
@technicalcrypto

Descubre más contenidos del creador

On-Chain Firması, Bitcoin’in Adil Değerini Açıkladı: BTC için Sırada Ne Var? Bitcoin, sekiz haftalık olağanüstü fiyat artışının ardından bir konsolidasyon ve kar alım döneminden geçiyor gibi görünüyor.Verilere göre, son birkaç günde çeşitli büyük BTC işlemleri kripto borsalarına gerçekleşti, bu da bazı balina adreslerinin satışa katılabileceğini düşündürmektedir.Tarihsel eğilimlere bakıldığında, gerçekleşen fiyatın ve tüm zamanların yüksek seviyesinin oluşturulması arasında 14 ila 20 ay arasında bir süre geçmiştir. On-chain analitik firmasının incelemelerine göre, Bitcoin fiyatı adil değerin üzerinde işlem görüyor: Bu ne anlama geliyor olabilir? Glassnode'dan Bitcoin Adil Değer Metrik İncelemesi Bitcoin, sekiz haftalık olağanüstü fiyat artışının ardından bir konsolidasyon ve kar alım döneminden geçiyor gibi görünüyor. Dünyanın en büyük kriptosu bu yıl inanılmaz bir büyüme gösterdi, özellikle Ekim ayının ortalarında özel bir yükseliş yaşandı. Ancak, Bitcoin'in 8 Aralık'ta yıllık en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, 44.500 dolar seviyesine yaklaşık %6'lık bir çekilme yaşadığı görülüyor, bazı yatırımcıların karlarını realize etmeye çalıştığı anlaşılıyor. On-chain veri sağlayıcısı Glassnode'un birkaç on-chain fiyat modeline göre, Bitcoin'in mevcut adil değeri şu anda 30.000 ile 36.000 dolar arasında. Bu yıl Bitcoin'in fiyatının %150 artması, onu 44.500 doların üzerine çıkaran bir büyümeye yol açtı, ancak on-chain veriler, bu fiyat seviyesinde bir direnç oluştuktan sonra sıcak çizginin biraz soğuduğunu gösteriyor. Bu, birçok kısa vadeli yatırımcının ellerindeki varlıklardan kar etmesine neden oldu. Verilere göre, son birkaç günde çeşitli büyük BTC işlemleri kripto borsalarına gerçekleşti, bu da bazı balina adreslerinin satışa katılabileceğini düşündürmektedir.
--

Artículos en tendencia

Ver más
Mapa del sitio
Cookie Preferences
Términos y condiciones de la plataforma