Dünyanın en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan "Zengin Baba Yoksul Baba"nın yazarı Robert Kiyosaki, geleneksel finans piyasaları ve kripto para sektöründeki görüşleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Bitcoin'e (BTC) verdiği desteklerle bilinen Kiyosaki, geleneksel para piyasalarının çöküş yaşayacağını ve sadece arzı sınırlı olan önemli varlıkların hayatta kalacağını düşünüyor.

Son günlerde yine Bitcoin, altın ve gümüş öneren Kiyosaki, son paylaşımında "BTC, altın ve gümüş topla, aptal olma" ifadelerini kullandı. İşte Robert Kiyosaki'nin son günlerdeki dikkat çekici paylaşımlarından biri:

"AMERİKAN İMPARATORLUĞUNUN SONU MU GELDİ?

Amerika'nın dünya tarihindeki en yüksek borcu taşıdığını ve bu borcun ödenemeyecek kadar büyük olduğunu düşünüyorum.

Roma İmparatorluğu da benzer bir şekilde devasa gladyatör şovları ve bankacıların askerlerin faturalarını ödeyebilmek için para birimini değersizleştirmesi sonucu çöktü.

Aptallık, tarih boyunca sürekli tekrarlanan bir olgudur. Bu döngüye kapılma. Onun yerine altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) biriktir."

#BitcoinDunyamiz #Write2Earn

HEDİYE 10 DOLAR İÇİN LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ.

Dostlarım biliyorsunuz ki biz yayıncıların burada sizler için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Yetkililerimizin bize sunmuş olduğu hizmet ve kolaylıkları sizlere aktarıyoruz. Ben elimden geldiğince hem Kripto para piyasasına hemde sizlere desteklerimi hiç çekmedim ve tam aksine daha çok destek vermek içinde çabalıyorum.

Şimdi hediyenizi nasıl alacaksınız onu anlatacağım. Öncelikle , birinin referansıyla kayıt olmuş ve vadeli işlemleri aktif olarak kullanan Binance kullanıcıları ne yazık ki bu promosyondan faydalanamayacak.

Peki kimler faydalanabilecek?

Henüz vadeli işlemler kısmını aktif etmemiş dostlarımız , VADELİ İŞLEMLER işlem bölümünüzü aktif ederken , benim 88623008 referans kodumu girerek açtığınızda 10 dolar kazanacaksınız.

DETAYLI ANLATIYORUM.

Referanssız olarak binance üyeliği gerçekleştirmiş olan kardeşlerim iyi dinleyin lütfen ;

Sırasıyla dediklerimi yaptığınızda 10 USDT alacaksınız.

Uygulamanızdan Vadeli İşlemler Bölümüne girin ,

Sonra gelen ekranda REFERANS KODU bölümüne , 88623008 kodunu girerek hesabınızı açın ,

Bu işlemi gerçekleştirip 14 ŞUBAT tarihine kadar 10 USDT ödülünü almak isteyen kardeşlerim alabilir. Sonrasında hesabınızı aktif ettikten sonra ilk vadeli işleminizi açmanız yeterlidir.

Yanni şöyle bir taktik vereyim size ; 10 dolarlık işlemle aç-kapa yapsanız bile ödüle hak kazanmış olacaksınız.

Yalnız 14 Şubattan sonra bu işlemi yapsanızda , ödülünüz gelmeyecektir. O yüzden 14 Şubata kadar halledin. Hatta şuan hemen 5 saniyede halledin derim.

Çok basit. Vadeli işlemlere gir , benim 88623008 referans kodumu gir ve hesabı aktif et. Sonrasında sadece 50 usdtlik işlemini aç ve 10 usdt ödülünü al.

ÖDÜL NE ZAMAN GELECEK?

1O dolar ödülünüz , 14 ŞUBAT tarihinden itibaren , 14 İŞ günü sonra Binance uygulamanızın , ÖDÜL bölümüne gelecektir. Oradan Aktif ederek , vadeli işlemlerde 10 dolar yani 300 liradan fazla ödülünüzü kullanabilirsiniz.

İhtiyacı olan arkadaşlarınız içinde , bu gönderiyi paylaşarak , arkadaşlarınızında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

BU ARADA KARDEŞLERİM LÜTFEN BEĞENİLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN. HER PAYLAŞIM SİZİN İÇİN. O YÜZDEN DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN. HALA TAKİP ETMEYEN VARSADA TAKİPLERİNİZİ UNUTMAYINIZ. SAYGILARIMLA.