Купить криптовалюту
Оплатить
Рынки
NFT
New
Приложения
English
USD
Центр поддержки
Объявление
Новые фиатные листинги

Binance додає фіатний шлюз для української гривні (UAH)

Binance
2020-07-20 12:08
Дорогі учасники комм’юніті Binance,
Binance рада повідомити про новий фіатний шлюз для депозиту і зняття української гривні (UAH). Тепер користувачі можуть робити депозит і зняття гривні на і з свого Binance гаманця, використовуючи банківські картки Mastercard і Visa. Комісія за депозит і зняття становить лише 1%!
Після того, як гривні будуть зараховані на гаманець Binance, користувачі також зможуть купувати і продавати BTC або USDT за гривні безпосередньо за допомогою торгових пар BTC/UAH та USDT/UAH згідно з цим анонсу.
Переваги:
  • Низькі комісії: комісії за депозит і зняття гривневих коштів на Binance при використанні «Банківська картка (VISA / MC)» складає 1%.
  • Швидко: кожна транзакція буде оброблена за лічені секунди.
  • UAH Гаманець: користувачі Binance тепер можуть торгувати BTC та USDT напряму з UAH безпосередньо завдяки торговим парам.
  • Простий доступ: користувачі можуть вводити і виводити кошти за допомогою банківських карт.
Будь ласка, зверніть увагу:
  • Українська гривня (UAH) є національною валютою і не є тікером інших існуючих цифрових активів.
  • Щоб скористатися даною послугою депозит або зняття UAH в веб-версії або мобільному додатку, будь ласка, перейдіть в розділ «Гаманець» → «Спотовий гаманець», виберіть UAH серед списку валют і натисніть на «Депозит» або «Зняття». Потім виберіть «Поповнення через банк / банківську карту». Після цього натисніть «Банківська картка (VISA / MC)» і виберіть суму в гривнях, яку ви хочете внести.
Посібник користувача, FAQ та рекомендовані ліміти
Попередження про ризики: Інвестиції в криптовалюти є високо ризиковими. Будь ласка, робіть їх з обережністю. Binance докладає всіх зусиль, щоб на платформі торгувалися тільки надійні криптовалюти, проте компанія не несе відповідальність за ваші втрати в результаті торгових операцій.
Дякуємо за підтримку!
Команда Binance
20.07.2019
Торгуйте криптовалютами на ходу за допомогою мобільного додатку Binance:
Долучайтеся до нас:
Канал новин у Telegram: https://t.me/binance_ru
Чат у Telegram: https://t.me/BinanceUkrainian
Статьи по теме
Покупайте PORTO и GameFi-токены напрямую с помощью кредитной или дебетовой карты