Exchange
Blockchain e exchange de criptomoedas
Academy
Educação sobre blockchain e criptomoedas
Corretor
Soluções de plataformas de trading
Charity
Charity
Cloud
Soluções para exchanges corporativas
DEX
Troca de ativos rápida e segura
Labs
Incubadora dos melhores projetos de blockchain
Launchpad
Plataforma de lançamento de Tokens
Research
Análises e relatórios de nível institucional
Trust Wallet
Carteira de criptomoedas oficial da Binance
Compre Cripto
Mercados
Escaneie e faça o Download do App para iOS e Android
Download
English
USD

TRON Nasıl Alınır?

Kolayca TRX almak, satmak, işlem yapmak ve tutmak için en iyi yer Binance'tir.
Buradan TRON satın alın

TRX Nasıl Alınır

Banka Transferi ile TRX Al
Binance'te listelenmiş sabit coinlerden almak için hesabınızdaki parayı bu coinlerin sağlayıcılarına aktarın. Daha sonra bu sabit coinleri kullanarak Binance borsasından TRON satın alabilirsiniz.
TRON Al-Sat
Binance 150'den fazla kripto para için yatırma işlemini destekler. Bu kripto paraları kullanarak piyasadaki en iyi oranlardan TRON satın alabilirsiniz.
Kredi Kartı ile TRON Al
Şu anda kredi kartınızı kullanarak doğrudan TRON satın almanız mümkün olmasa da Binance size en iyi yol olarak kredi kartıyla alınabilen bir coin satın almayı ve en iyi likidite ve en düşük komisyonlarla bu coinleri TRON'la takas etme seçeneğini sunar.

Hareket Halindeyken TRX Al ve Sat

Download for
App Store
Download for
Google Play

Binance: Dünyanın TRON Alım Satımı Yaptığı Yer

Hızlı
Binance'in birinci sınıf eşleme motoru saniyede 1.400.000 emre kadar işleyebilir. Bu sayede kripto alım satım deneyiminizin hızlı ve güvenilir olması garantilenir.
Basit
Binance'te kripto alıp satmak kolay ve sezgiseldir. Anında TRON alabilmeniz için sadece birkaç adım gerekir.
Güvenli ve Güvenilir
Milyonlarca kripto kullanıcısı bize güveniyor. Çok katmanlı ve çok gruplu sistem mimarimiz ve SAFU (Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu) sigorta fonumuz hesabınızı korur.
Likit
Binance dünyanın en likit kripto para borsasıdır ve çoklu kripto çiftleri bakımından en yüksek hacme sahiptir.

TRON Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım

TRON Saklamak/Tutmak
TRX'lerinizi güvenle Binance hesabınızda ya da en kullanıcı dostu ve güvenilir mobil cüzdan olan kripto cüzdanı uygulamamız Trust Wallet'ta tutabilirsiniz. Her iki şekilde de, kullanmak istediğinizde TRON'larınıza kolayca ulaşabilirsiniz
TRON Alıp-Satmak
Binance'in sektörün öncüsü, hızlı ve güvenli alım satım platformundan TRON'u ve 150'den fazla kripto parayı takas edebilirsiniz. Binance, ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için TRON'a yönelik çeşitli alım satım eşleri sunmaktadır.
TRON Kullanmak
TRON blockchaininin native kripto parası olan TRX'i satın alabilir ve daha sonra bunu TRON ağındaki işlemler için kullanabilirsiniz.
TRON Göndermek
TRON, dünyanın her yerine hızla değer transferi yapmanıza olanak sunar. Binance'ten TRON satın alabilir ve bunları herhangi bir kişiye ve yere gönderebilirsiniz.
TRON Bağışlamak
Binance Charity en zor şartlarda yaşayan bir milyar insanın hayatlarını daha iyi hale getirmeyi amaçlar. Hiç kimsenin blockchainin mümkün kıldığı büyümeden mahrum kalmaması için siz de TRON'larınızı çevirerek bağış yapabilirsiniz.
TRON Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin
Binance Research'ün TRON üzerine derinlemesine raporlarından daha fazla bilgiye ulaşabilir ve TRON gibi kripto paraların nasıl çalıştığını Binance Academy'den öğrenebilirsiniz.
(!) Binance aracılığıyla çevrimiçi Stellar satın almak dahil kripto para yatırımına yönelik tüm hareketler piyasa riski içerir. Binance, anında XLM satın alabilmeniz için kolay ve pratik yollar sunar ve kullanıcılarını borsada sunulan her bir kripto para hakkında bilgilendirmek için elinden geleni yapar fakat Stellar satın alımlarından doğacak sonuçlar karşısında sorumluluk kabul etmez. Bu sayfa ve içindeki bilgiler herhangi bir kripto paraya veya alım satım yöntemine yönelik teşvik olarak yorumlanmamalıdır.