Son 24 saat içinde birçok kripto paranın değer kaybetmesine rağmen, Ethereum'un (ETH) haftalık kazançları hala %13'ün üzerinde seyrediyor.

CoinGecko verilerine göre Ethereum, dün Bitcoin ve diğer kripto paralarla birlikte düşüşe geçmeden önce 2.698 dolara kadar yükseldi.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) spot Bitcoin ETF'lerini onaylamasının ardından piyasa yükselişe geçmiş, ancak hafta sonuna doğru yaşanan satış baskısı nedeniyle aşağı yönlü bir hareket başlamıştır.

ETH fiyatının 2.600 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte dolaşımdaki Ethereum'un kârda olan kısmı, 2021'den bu yana ilk kez %89,9 seviyesine kadar yükseldi. Bu durum, kâr satışlarının başlaması durumunda ETH fiyatında bir düzeltmeye neden olabilir.

ETC Group Araştırma Müdürü André Dragosch, spot Bitcoin ETF'lerinin onaylanmasıyla birlikte spot Ethereum ETF'lerinin de onaylanacağı spekülasyonunun güçlendiğini düşünüyor.

#BitcoinDunyamiz


HEDİYE 10 DOLAR İÇİN LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ.

BU BANA ÖZEL YAPILMIŞ BİR BİNANCE KAMPANYASIDIR. ÇAĞRI MERKEZİNE ULAŞTIĞINIZDA , BU BİLGİYE TEYİT EDECEKLERDİR. YANİ BENİM ARACILIĞIMDA SİZE YAPILMIŞ KAMPANYADIR.

Dostlarım biliyorsunuz ki biz yayıncıların burada sizler için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Yetkililerimizin bize sunmuş olduğu hizmet ve kolaylıkları sizlere aktarıyoruz. Ben elimden geldiğince hem Kripto para piyasasına hemde sizlere desteklerimi hiç çekmedim ve tam aksine daha çok destek vermek içinde çabalıyorum.

Şimdi hediyenizi nasıl alacaksınız onu anlatacağım. Öncelikle , birinin referansıyla kayıt olmuş ve vadeli işlemleri aktif olarak kullanan Binance kullanıcıları ne yazık ki bu promosyondan faydalanamayacak.

Peki kimler faydalanabilecek?

Henüz vadeli işlemler kısmını aktif etmemiş dostlarımız , VADELİ İŞLEMLER işlem bölümünüzü aktif ederken , benim 88623008 referans kodumu girerek açtığınızda 10 dolar kazanacaksınız.

DETAYLI ANLATIYORUM.

Referanssız olarak binance üyeliği gerçekleştirmiş olan kardeşlerim iyi dinleyin lütfen ;

Sırasıyla dediklerimi yaptığınızda 10 USDT alacaksınız.

Uygulamanızdan Vadeli İşlemler Bölümüne girin ,

Sonra gelen ekranda REFERANS KODU bölümüne , 88623008 kodunu girerek hesabınızı açın ,

Bu işlemi gerçekleştirip 31 OCAK tarihine kadar 10 USDT ödülünü almak isteyen kardeşlerim alabilir. Sonrasında hesabınızı aktif ettikten sonra 200 dolarlık yani 200 usdt'lik işlem açmanız yeterlidir.

Şöyle bir taktik vereyim size ; 10x olarak vadelide 10 dolarlık bir işlemi aç - kapat yapsanız bile 200 dolarlık hacme kavuşmuş olursunuz. Benden size tüyo olsun :)

Yalnız 31 Ocaktan sonra bu işlemi yapsanızda , ödülünüz gelmeyecektir. O yüzden 31 Ocağa kadar halledin. Hatta şuan hemen 5 saniyede halledin derim.

Çok basit. Vadeli işlemlere gir , benim 88623008 referans kodumu gir ve hesabı aktif et. Sonrasında sadece 50 usdtlik işlemini aç ve 10 usdt ödülünü al.

ÖDÜL NE ZAMAN GELECEK?

1O dolar ödülünüz , 31 OCAK tarihinden itibaren , 14 İŞ günü sonra Binance uygulamanızın , ÖDÜL bölümüne gelecektir. Oradan Aktif ederek , vadeli işlemlerde 10 dolar yani 290 liradan fazla ödülünüzü kullanabilirsiniz.

İhtiyacı olan arkadaşlarınız içinde , bu gönderiyi paylaşarak , arkadaşlarınızında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

BU ARADA KARDEŞLERİM LÜTFEN BEĞENİLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN. HER PAYLAŞIM SİZİN İÇİN. O YÜZDEN DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN. HALA TAKİP ETMEYEN VARSADA TAKİPLERİNİZİ UNUTMAYINIZ. SAYGILARIMLA.