Kanada’nın en büyük ve düzenlemeye tabi #Kripto borsaları arasında yer alan BitBuy, XRP’yi yeniden listeleme kararı aldı.

XRP, SEC’in Ripple’a dava açmasının ardından birçok borsada delist olarak ciddi bir darbe almıştı. Gelinen son noktada BitBuy, #XRP ’yi delist ettikten sonra yeniden platformuna dahil eden ikinci borsa oldu. Kasım 2022 döneminde ise bir başka Kanada kripto borsası Newton, XRP’yi yeniden listeleyen ilk borsa oldu. 

BitBuy, XRP’yi yeniden listelediğine dair bir açıklama yapmasa da Kanada’lı yatırımcılar Twitter üzerinden platformda XRP ticareti yapabildiklerini doğruladı. BitBuy, XRP’yi 2019’da listeledikten sonra SEC’in Ripple’a dava açmasından bir yıl sonra kripto varlık ticaretini durdurdu. Gerekçe olarak ise Kanada düzenlemeleri gösterildi. Şimdi ise XRP’nin yeniden listelenmesi, borsanın Ripple davasının yaklaşan sonucuna dair iyimser olduğunun bir göstergesi olarak görüldü.

SEC - Ripple davasında son durum 

Kripto para sektörü tarafından yakından takip edilen SEC - Ripple davasının bu yılın başlarında sonuçlanabileceğine dair tahminler boşa çıktı. Güncel durumda davayı yakından takip eden isimler, davada sona gelindiğini ve önümüzdeki birkaç aya kadar sonuçlanabileceğini iddia ediyor. Davanın hâlâ bir karara bağlanamaması ise XRP topluluğunda endişeleri artırıyor.

Avukat John Deaton ve Ripple CTO’su David Schwartz, karar hakkındaki gecikmeyi makul karşılarken bir olumsuzluk görmediklerini ve Eylül ayına kadar bir sonuç alabileceklerini iddia etti. 

Diğer yandan XRP topluluğunun gözü Coinbase listelemesinde. Topluluk, geçtiğimiz aylarda Coinbase’e baskı uygulayarak XRP’yi yeniden listeleme çağrısında bulundu. Ancak Coinbase, SEC davasında Ripple’ı haklı gördüğünü beyan etmesine rağmen henüz listeleme taleplerine olumlu yanıt vermedi.

XRP’de son durum

XRP piyasasında karışık seyir 2023 yılında da devam ediyor. 24,8 milyar dolar değeriyle en büyük 6. kripto para konumundaki XRP, yıl boyunca ortalama 0,53 dolar seviyesindeki direncini kıramazken daha yüksek dip seviyeler oluşturarak devam ediyor. 

XRP, Haziran ayından bu yana düşüş trendine devam ederken son olarak 0,45 dolardan destek bulduktan sonra bu hafta %0,58 oranında kısmi yükselişle 0,47 dolar bandında yatay hareket ediyor.

HEDİYE 10 DOLAR İÇİN LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ.

Dostlarım biliyorsunuz ki biz yayıncıların burada sizler için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Yetkililerimizin bize sunmuş olduğu hizmet ve kolaylıkları sizlere aktarıyoruz. Ben elimden geldiğince hem

#Kripto para piyasasına hemde sizlere desteklerimi hiç çekmedim ve tam aksine daha çok destek vermek içinde çabalıyorum.

Şimdi hediyenizi nasıl alacaksınız onu anlatacağım. Öncelikle , birinin referansıyla kayıt olmuş ve vadeli işlemleri aktif olarak kullanan #Binance kullanıcıları ne yazık ki bu promosyondan faydalanamayacak.

Peki kimler faydalanabilecek?

Henüz vadeli işlemler kısmını aktif etmemiş dostlarımız , VADELİ İŞLEMLER işlem bölümünüzü aktif ederken , benim 88623008 referans kodumu girerek açtığınızda 10 dolar kazanacaksınız.

DETAYLI ANLATIYORUM.

Referanssız olarak binance üyeliği gerçekleştirmiş olan kardeşlerim iyi dinleyin lütfen ;

Sırasıyla dediklerimi yaptığınızda 10 #USDT alacaksınız.

Uygulamanızdan Vadeli İşlemler Bölümüne girin ,

Sonra gelen ekranda REFERANS KODU bölümüne , 88623008 kodunu girerek hesabınızı açın ,

Bu işlemi gerçekleştirip 22 Temmuz tarihine kadar 10 USDT ödülünü almak isteyen kardeşlerim alabilir. Yalnız 22 temmuzdan sonra bu işlemi yapsanızda , ödülünüz gelmeyecektir. O yüzden hemen 5 saniyede halledin derim.

ÖDÜL NE ZAMAN GELECEK?

1O dolar ödülünüz , 22 Temmuz tarihinden itibaren , 14 İŞ günü içerisinde Binance uygulamanızın , ÖDÜL bölümüne gelecektir. Oradan Aktif ederek , vadeli işlemlerde 10 dolar yani 250 liradan fazla ödülünüzü kullanabilirsiniz.

İhtiyacı olan arkadaşlarınız içinde , bu gönderiyi paylaşarak , onlarında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

https://www.binance.com/tr/support/faq/bonus-kuponu-h%C3%BCk%C3%BCm-ve-ko%C5%9Fullar%C4%B1-360040107211

Detaylara Üstteki linkten ulaşabilirsiniz.

BU ARADA KARDEŞLERİM LÜTFEN BEĞENİLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN. HER PAYLAŞIM SİZİN İÇİN. O YÜZDEN DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN. HALA TAKİP ETMEYEN VARSADA TAKİPLERİNİZİ UNUTMAYINIZ. SAYGILARIMLA.