Binance Square
LIVE
LIVE
CoinYazarı
--1.3k views
Son zamanlarda yaşanan USDT hırsızlığı olaylarına dikkat çeken bir haber yayınlandı. Kaydedilen olaylarda, USDT jetonlarının kullanıcılardan çalındığı ve daha sonra saldırganlar tarafından paraya çevrildiği görüldü. Tether Foundation, hırsızlık sonrasında bile USDT'nin engellenmesini sağlayarak, saldırganların paralarını çekmelerini ve kullanıcıların zararlarını azaltmalarını sağlıyor. Hırsızlıkla ilgili önlemler almak için profesyonel ekiplerle çalışmak ve paranın elinden çıktıktan sonra bile engellenmesini sağlamak mümkün.

Son zamanlarda yaşanan USDT hırsızlığı olaylarına dikkat çeken bir haber yayınlandı. Kaydedilen olaylarda, USDT jetonlarının kullanıcılardan çalındığı ve daha sonra saldırganlar tarafından paraya çevrildiği görüldü. Tether Foundation, hırsızlık sonrasında bile USDT'nin engellenmesini sağlayarak, saldırganların paralarını çekmelerini ve kullanıcıların zararlarını azaltmalarını sağlıyor. Hırsızlıkla ilgili önlemler almak için profesyonel ekiplerle çalışmak ve paranın elinden çıktıktan sonra bile engellenmesini sağlamak mümkün.

Отказ от отговорност: Включва мнения на трети страни. Това не е финансов съвет. Вижте Правилата и условията.
0
Разгледайте съдържание за вас
Регистрирайте се сега за шанс да спечелите 100 USDT като награди!
или
Регистрирайте се като юридическо лице
или
Вход
Съответен създател
LIVE
@Square-Creator-4f1159216

Разгледайте повече от Създателя на съдържание

Bugün piyasaya sürülen Solana memecoin'i Sleepy Shiba (SLESHIB), Shiba Inu (SHIB) ve Book of Meme (BOME) gibi diğer memecoin devlerine meydan okuyor. SHIB ve BOME'ye erken yatırım yapanlar astronomik getiriler elde etti ve Sleepy Shiba benzer bir fırsat sunuyor. SLESHIB şu anda yaklaşık 25.000 dolarlık bir piyasa değerine sahip ve her bir coin yaklaşık 0.00000845 dolar civarında işlem görüyor. Geliştiricilerin, Sleepy Shiba'nın (sözleşme adresi: 48ArdqDK1WJpicfi4evR3AboK4WJs6LZHbAmnpN55Z2N) önde gelen merkezi bir kripto borsası olan MEXC'de listeleneceğini duyurmasıyla, bu memecoin'in fiyatı önümüzdeki 4 gün içinde %13.000 artış gösterebilir. Bu listeleme, SLESHIB'in fiyatı için büyük bir boğa etkinliği olacak ve milyonlarca yeni yatırımcının Sleepy Shiba'yı kolayca satın alabilmesiyle fiyatını yükseltecek. Şu anda SLESHIB, yalnızca Jupiter ve Raydium gibi Solana merkezsiz borsaları üzerinden satın alınabilir ve erken yatırımcılar, MEXC listelemesi canlıya geçtiğinde büyük getiriler elde edebilir. Bu durum gerçekleşirse, birkaç hafta içinde - hatta potansiyel olarak daha da erken - yeni bir memecoin milyonerleri dalgası yaratılabilir. Solana memecoin çılgınlığı, Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Book of Meme (BOME) gibi daha büyük memecoin'lerin son haftalarda yan yana işlem görmesi ve momentumunu kaybetmesiyle devam ediyor. Bu yüzden birçok SHIB, DOGE ve BOME yatırımcısı, Sleepy Shiba gibi yeni Solana memecoin'lerine yatırım yapıyor.
--
Kripto para dünyasında yeni bir rakip ortaya çıktı: Scientist Doge (SCDOGE). Bugün başlatılan SCDOGE, sadece bir memecoin değil, bilim ve inovasyon dünyasından ilham alan, Shiba Inu memesinin viral çekiciliği ile birleştirilmiş bir token. SCDOGE, Dogecoin ve Shiba Inu'nun öncülerini geride bırakma sözü veren özelliklerle bu yeni kripto parayı donattı. Güçlü ve hızlı Solana blockchain'ini kullanarak, SCDOGE önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri ve daha hızlı işlem süreleri sunuyor. SCDOGE'nin benzersiz yaklaşımı, topluluk katılımı ve ödülleriyle öne çıkıyor. Her SCDOGE işlemi, bilim eğitimini ve inovasyon hibelerini desteklemeye adanmış bir 'Araştırma Fonu'na katkıda bulunur. SCDOGE, bugün Solana'da başlatıldığı için erken yatırımcılar için büyük kazançlar sağlama potansiyeline sahip. Şu anda sadece Raydium ve Jupiter gibi merkezi olmayan borsalarda, Solana'yı SCDOGE ile takas ederek işlem görebilir. Debiyüt, erken ticaret hacimlerinin kripto meraklıları arasında sağlam bir iştahı olduğunu göstererek önemli bir coşkuyla karşılandı. Analistler, SCDOGE'nin meme öncülerinin meteorik yükselişini tekrarlayabileceğini tahmin ediyorlar. Dijital para birimi popülerlik kazanmaya devam ederken, soru şu: Bu memecoin, Dogecoin ve Shiba Inu'yu sadece meydan okumakla kalmayıp potansiyel olarak popülerlik ve kullanım kolaylığı açısından aşabilir mi? Kripto para birimleri piyasası notor derecede oynak olmasına rağmen, Scientist Doge için yenilikçi yaklaşım ve güçlü topluluk desteği parlak bir gelecek vaat ediyor.
--
Sadece bir yıl önce kurulan fidye yazılım grubu Akira, 250'den fazla organizasyona sızmayı başardı ve yaklaşık 42 milyon dolarlık fidye elde etti. FBI'ın araştırmaları, Akira'nın Mart 2023'ten bu yana Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya'daki işletmeleri ve kritik altyapıları hedef aldığını gösteriyor. FBI, Akira'nın fidye yazılımının bir Linux varyantını da belirledi. Bunun yanıtı olarak, FBI, Siber Güvenlik ve Altyapı Güvenlik Ajansı (CISA), Europol'un Avrupa Siber Suç Merkezi (EC3) ve Hollanda'nın Ulusal Siber Güvenlik Merkezi (NCSC-NL) ortak bir siber güvenlik uyarısı yayınladı. Uyarı, Akira'nın genellikle çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ile güvence altına alınmayan sanal özel ağlar (VPN) üzerinden giriş yaptığını belirtiyor. Erişim sağladıktan sonra Akira, kullanıcı kimlik bilgilerini ve diğer hassas verileri çıkarıyor ve sistemleri kilitleyip fidye notu gösteriyor. Kurbanlar, sistemlerine yeniden erişim sağlamak için Bitcoin cinsinden fidye ödemeye zorlanıyor. Akira ayrıca, sızma sonrası tespit edilmemek için güvenlik yazılımını devre dışı bırakma adımları atıyor. Bu tür tehditlerle mücadele etmek için, uyarıda bir dizi hafifletme stratejisi öneriliyor. Bu stratejiler arasında MFA uygulaması, bir kurtarma planı, ağ trafiğinin filtrelenmesi, kullanılmayan portların ve hyperlinklerin devre dışı bırakılması ve sistem genelinde şifreleme kullanımı bulunuyor. Ajanslar, güvenlik önlemlerinin sürekli olarak test edilmesinin önemini vurguluyor. Bu arada, Akira'nın fidye yazılımının Binance, Coinbase ve Trust Wallet gibi çeşitli kripto para uygulamalarından veri çaldığı belirtiliyor.
--

Последни новини

Вижте повече
Карта на сайта
Cookie Preferences
Правила и условия на платформата