Binance Square
LIVE
LIVE
KriptoHüsrev
--2.7k views
📈 Bitcoin, ETF giriş ve çıkışlarıyla ilişkisini kaybetmeye başladı ve kurumsal benimseme ivme kazanmasına rağmen son günlerde kenarda kalmış gibi görünüyor. 🎯 Ünlü analist Titan of Crypto, BTC'nin şu anki yörüngesi ve potansiyel gelecek hareketleri hakkında görüşlerini paylaştı: - Bitcoin, hedef fiyatı 61.000 dolar olan boğa bayrağı formasyonunu sergiliyor. - BTC'nin Tenkan göstergesini yeniden test ettiğini ve 50.7k seviyesine yaklaştığında önemli alım faaliyeti yaşadığını belirtiyor. 🚀 Tenkan göstergesi tutunursa, boğa bayrağı formasyonunun gerçekleşme olasılığı yüksektir. Ancak, aşağı yönlü bir kırılma, Kijun göstergesindeki 47.3k seviyesindeki bir sonraki destek seviyesine yol açabilir. 💡 Bitcoin analisti CryptoCon, Haftalık Ichimoku Bulutu göstergesine odaklanarak, bulutun üst noktasındaki 52.800 dolarlık kırılmanın Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyelerine yönelmesine ve döngü zirvesini işaretlemesine yol açabileceğini öne sürüyor. 🔮 Bu kırılma, tarihsel kalıplara göre, "Mavi Yıl"dan "Kırmızı Yıl"a geçiş sırasında gerçekleşen döngü zirvelerinden neredeyse bir yıl önce meydana gelebilir.

📈 Bitcoin, ETF giriş ve çıkışlarıyla ilişkisini kaybetmeye başladı ve kurumsal benimseme ivme kazanmasına rağmen son günlerde kenarda kalmış gibi görünüyor.

🎯 Ünlü analist Titan of Crypto, BTC'nin şu anki yörüngesi ve potansiyel gelecek hareketleri hakkında görüşlerini paylaştı:

- Bitcoin, hedef fiyatı 61.000 dolar olan boğa bayrağı formasyonunu sergiliyor.

- BTC'nin Tenkan göstergesini yeniden test ettiğini ve 50.7k seviyesine yaklaştığında önemli alım faaliyeti yaşadığını belirtiyor.

🚀 Tenkan göstergesi tutunursa, boğa bayrağı formasyonunun gerçekleşme olasılığı yüksektir. Ancak, aşağı yönlü bir kırılma, Kijun göstergesindeki 47.3k seviyesindeki bir sonraki destek seviyesine yol açabilir.

💡 Bitcoin analisti CryptoCon, Haftalık Ichimoku Bulutu göstergesine odaklanarak, bulutun üst noktasındaki 52.800 dolarlık kırılmanın Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyelerine yönelmesine ve döngü zirvesini işaretlemesine yol açabileceğini öne sürüyor.

🔮 Bu kırılma, tarihsel kalıplara göre, "Mavi Yıl"dan "Kırmızı Yıl"a geçiş sırasında gerçekleşen döngü zirvelerinden neredeyse bir yıl önce meydana gelebilir.

Отказ от отговорност: Включва мнения на трети страни. Това не е финансов съвет. Вижте Правилата и условията.
0
Съответен създател
LIVE
@Square-Creator-4f1159207

Разгледайте повече от Създателя на съдържание

--

Последни новини

Вижте повече
Карта на сайта
Cookie Preferences
Правила и условия на платформата