Exchange
Борса за обмен на блокчейн и крипто активи
Academy
Обучение за блокчейн и криптовалути
Брокер
Решения за търговски терминали
Charity
Charity
Cloud
Решения за корпоративен обмен
DEX
Бърза и сигурна децентрализирана борса за дигитални активи
Labs
Инкубатор за върхови блокчейн проекти
Launchpad
Платформа за стартиране на токени
Research
Анализ и доклади на институционално ниво
Trust Wallet
Официален портфейл за криптовалута на Binance
Купи криптовалута
Пазари
Сканирайте, за да изтеглите приложението за IOS и Android
Изтегляне
English
USD

Jak nakupovat Ethereum

Binance je nejlepší místo pro snadné nakupování, prodej, obchodování a držení ETH.
Koupit Ethereum zde

Jak nakupovat Ethereum

Kupte ETH bankovním převodem
Kupte stablecoiny uvedené na Binance propojením peněz z vašeho účtu s poskytovateli těchto coinů. Poté použijte tyto stablecoiny k nákupu Etherea na burze Binance.
Obchodovat s Ethereem
Binance podporuje vklad více než 150 kryptoměn, z nichž některé můžete vyměnit za Ethereum za nejlepší sazby na trhu.
Koupit Ethereum kreditní kartou
Ethereum si můžete přímo koupit kreditní kartou na Binance. Nabízíme nejlepší způsob nákupu Ethereum pomocí debetní karty nebo kreditní karty (Visa nebo MasterCard).

Nakupujte a prodávejte ETH v pohybu

Download for
App Store
Download for
Google Play

Binance: Kde svět obchoduje s Ethereem

Rychle
Špičkový vyhledávač Binance podporuje až 1 400 000 objednávek za sekundu. Tím je zajištěno, že si můžete koupit Ethereum rychle a spolehlivě.
Jednoduchý
Obchodování s kryptoměnou na Binance je snadné a intuitivní a k okamžitému nákupu etherea stačí jen pár kroků.
Bezpečné a důvěryhodné
Miliony globálních uživatelů kryptoměny nám důvěřují díky našim funkcím ochrany uživatelů, jako je vícevrstvá architektura víceklastrových systémů a pojistný fond SAFU (Secure Assets Fund for Users).
Likvidní
Binance, nejlikvidnější burza kryptoměn na světě, má největší objemy napříč několika kryptopáry, včetně několika způsobů nákupu Etherea.

Co dělat po zakoupení Etherea

Uložit / držet Ethereum
Mnoho uživatelů se drží svého Etherea s očekáváním, že jeho hodnota vzroste. Svůj ETH můžete bezpečně uložit na svém účtu Binance nebo v naší aplikaci pro kryptopeněženku Trust Wallet, uživatelsky nejpříjemnější a nejbezpečnější mobilní peněženku.
Obchodovat s Ethereem
Binance nabízí páry obchodování s ethereem pro mnoho coinů, můžete obchodovat s Ethereem s více než 150 kryptoměnami na špičkové, rychlé a bezpečné obchodní platformě Binance.
Použít Ethereum
Ethereum tokeny se používají jako platba za transakce na blockchainu Ethereum. Pokud používáte různé projekty v tomto ekosystému, utratíte Ethereum za jeho usnadnění.
Odeslat Ethereum
Ano, Binance vám umožňuje snadno a rychle přenášet hodnotu do celého světa. ETH můžete koupit on-line a poslat komukoli a kdekoli s jeho ETH adresou.
Darujte Ethereum
Binance Charity přijímá dary Ethereum pro globální projekty, jejichž cílem je zlepšit život lidí v dolní miliardě. Můžete darovat bitcoiny, aby nikdo nezmeškal růst umožněný blockchainem.
Zjistěte více o Ethereu
Můžete si přečíst podrobnější články o Ethereu od Binance Research a zjistit, jak kryptoměny jako Ethereum fungují na Binance Academy
(!) Investiční aktivity v oblasti kryptoměny, včetně akcí prováděných za účelem nákupu Ethereum on-line prostřednictvím Binance, podléhají tržnímu riziku. Binance poskytuje pro vás snadné a pohodlné způsoby nákupu Ethereum a vynakládáme maximální úsilí, abychom plně informovali naše uživatele o každé kryptoměně, kterou na burze nabízíme, ale nejsme zodpovědní za výsledky, které mohou nastat při vašem nákupu Ethereum. Tato stránka a veškeré informace na ní nejsou zamýšleny jako podpora jakékoli konkrétní kryptoměny nebo metody jejího získání.