Binance Square
LIVE
LIVE
I❤️BTC
--1.8k views
Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta büyük bir dalgalanma yaşadı ve çoğu kırmızıda işlem gördü. XRP gibi bazı altcoinler ise büyük bir düşüş yaşadı ve son yedi gün içinde %17'den fazla değer kaybetti. 📉 XRP'nin düşüşünün arkasında birkaç neden bulunuyor. İlk olarak, Bitcoin'in piyasa değeri kripto para piyasasının büyük bir kısmını oluşturduğu için, Bitcoin düştüğünde diğer kripto paraları da sürüklüyor. XRP'nin piyasa değeri Bitcoin'e göre daha küçük olduğu için, daha düşük satış baskısıyla değeri düşebiliyor. Panik satışlar XRP'yi daha fazla etkiliyor. 😰 Bir diğer etken ise XRP'ye özgü; ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden dava. Yatırımcılar, özellikle kurumlar, SEC'in XRP'yi menkul kıymet olarak gördüğü iddiaları nedeniyle XRP'ye karşı dikkatli davranıyor. Davanın sonucu hala belirsiz olsa da, Ripple için son dönemde kazanılan kısmi zafer umut verici. XRP fiyatının ne zaman toparlanacağı ise büyük soru. Düzenleyici gelişmeler ve SEC davası, fiyat üzerinde büyük etkisi olacak. Ayrıca, Ripple ekosistemi içindeki teknolojik gelişmeler de XRP fiyatının eski seviyelerine dönmesine yardımcı olabilir. Genel piyasa duyarlılığı da önemli rol oynayacak. Teknik açıdan bakıldığında, $0.42 seviyesinde çok güçlü bir destek bulunuyor. Bu destek, son düşüşte piyasanın daha da düşmesini engellemiş gibi görünüyor ve gelecekteki potansiyel ralli için bir dayanak sağlayabilir.

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta büyük bir dalgalanma yaşadı ve çoğu kırmızıda işlem gördü. XRP gibi bazı altcoinler ise büyük bir düşüş yaşadı ve son yedi gün içinde %17'den fazla değer kaybetti. 📉

XRP'nin düşüşünün arkasında birkaç neden bulunuyor. İlk olarak, Bitcoin'in piyasa değeri kripto para piyasasının büyük bir kısmını oluşturduğu için, Bitcoin düştüğünde diğer kripto paraları da sürüklüyor. XRP'nin piyasa değeri Bitcoin'e göre daha küçük olduğu için, daha düşük satış baskısıyla değeri düşebiliyor. Panik satışlar XRP'yi daha fazla etkiliyor. 😰

Bir diğer etken ise XRP'ye özgü; ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden dava. Yatırımcılar, özellikle kurumlar, SEC'in XRP'yi menkul kıymet olarak gördüğü iddiaları nedeniyle XRP'ye karşı dikkatli davranıyor. Davanın sonucu hala belirsiz olsa da, Ripple için son dönemde kazanılan kısmi zafer umut verici.

XRP fiyatının ne zaman toparlanacağı ise büyük soru. Düzenleyici gelişmeler ve SEC davası, fiyat üzerinde büyük etkisi olacak. Ayrıca, Ripple ekosistemi içindeki teknolojik gelişmeler de XRP fiyatının eski seviyelerine dönmesine yardımcı olabilir. Genel piyasa duyarlılığı da önemli rol oynayacak.

Teknik açıdan bakıldığında, $0.42 seviyesinde çok güçlü bir destek bulunuyor. Bu destek, son düşüşte piyasanın daha da düşmesini engellemiş gibi görünüyor ve gelecekteki potansiyel ralli için bir dayanak sağlayabilir.

إخلاء المسؤولية: تتضمن آراء أطراف خارجية. ليست نصيحةً مالية. يُمكن أن تحتوي على مُحتوى مُمول. اطلع على الشروط والأحكام.
0
استكشف أحدث أخبار العملات الرقمية
⚡️ كُن جزءًا من أحدث النقاشات في مجال العملات الرقمية
💬 تفاعل مع مُنشِئي المُحتوى المُفضّلين لديك
👍 استمتع بالمحتوى الذي يثير اهتمامك
البريد الإلكتروني / رقم الهاتف
مُنشِئ مُحتوى ذو صلة
LIVE
@Square-Creator-4d9133546

استكشف المزيد من مُنشِئ المُحتوى

--

آخر الأخبار

عرض المزيد
خريطة الموقع
Cookie Preferences
شروط وأحكام المنصّة